Kullanım kılavuzu - Kullanma kılavuzu - Çalıştırma Talimatları
Ücretsiz Kılavuzları - Ücretsiz Kullanım kılavuzu - Kullanım Kılavuzu Bedava
Kullanım Kılavuzları TV
Kullanım Kılavuzları Kameralar
Kullanım Kılavuzları Ev Aletleri
Kullanım Kılavuzları Oynaticilar Kaydediciler
Kullanım Kılavuzları Video Kameralar
Kullanım Kılavuzları Bilgisayarlar
Kullanım Kılavuzları Ses Sistemleri
Kullanım Kılavuzları Telefonlar
NKullanım Kılavuzları Oyunlar
Kullanım Kılavuzları Ev
Kullanım Kılavuzları Arabalar Motosikletler
Kullanım Kılavuzları Kendin Yap
Kullanım Kılavuzları küçük Ev Aletleri

talimat-kilavuzu.com, site şartlarıhttp://www.talimat-kilavuzu.com merkezi, 1500 Concept DL sermaye tarafından işletilen bir web sitesi 103 bis rue d'Amboile - 94.430 Chennevieres Sur Marne, Créteil - FRANSA 509 046 967 numara altında RCS ile kayıtlı (bundan sonra "DL Concept" olarak anılacaktır) E-Posta: contact@lovconcept.fr.

Bu site ya da içeriği, tarama veya yükleme veya gönderme ya da bu sitenin indirme erişim veya başka bir ile Bu sitenin ve içeriğini, kayıtlı bir kullanıcı veya ziyaretçi kayıtdışı olarak kullanılması, bu uymayı kabul herhangi bir değişiklik olmaksızın genel şartlar (kendinizi ve Lovconcept arasında bir sözleşme sonuç) ve otantik tüm yasal hükümlere saygı.

Kullanıcının siteye erişim için gerekli donanım ve yazılım edinme maliyetleri için tek başına sorumludur. Kullanıcı erişimi için gerekli olan vergi veya telefon şebekeleri ödenmesi için tek başına sorumlu Site ve ilgili hizmetler.

Telif hakkı

Sitede sunulan eserler bu sitede temsil haklarını kabul etti ve yazarın mülkiyet, Internet Lovconcept toplum. Sonuç olarak, yazarın izni olmadan herhangi bir tam ya da kısmi çoğaltılması yasaktır. makaleler L.335 fikri mülkiyet Kod-2 tarafından cezalandırılan bir ihlal oluşturmaktadır.

Sitede sunulan bir çalışma, üçüncü bir olumsuz herhangi bir mülkiyet hakkını etkilemez olacağını halinde Lovconcept göre sayısında anlaşmazlık durumunda iş sitesinden hemen çekilmeye kabul eder. Söz konusu işin herhangi bir mülkiyet iddia herhangi bir üçüncü taraf, Lovconcept sağlamalısınız iş çekmek için kendi isteği ile birlikte, tüm belge ve / veya gerekçesi çalışmalarına ilgisini doğrulayan.

Yazar, genel yapısı, yanı sıra yazılım ait yukarıda belirtilen işleri, istisna ile, metinler, animasyonlu veya görüntü, bilgi, ve bu sitenin diğer tüm bileşenleri aittir Özel Lovconcept.

Lovconcept izni olmadan herhangi bir yoldan bu sitenin herhangi bir tam ya da kısmi üreme, yasaktır ve makaleler L.335 fikri mülkiyet Kod-2 tarafından cezalandırılabilir bir ihlal teşkil etmektedir.

Sitede görünen Lovconcept marka ve logolar tescilli ticari markalarıdır ve özellik Lovconcept ve / veya ortakları veya ticari markalarıdır.

Lovconcept izni olmadan yapılan bu markalar ve logolar her türlü toplu veya kısmi üreme Madde L.713-2 ve fikri mülkiyet Kanunu'nun L.713-3 de tanımlandığı gibi yasaktır.

Lovconcept kullanıcı sitenin içeriği sadece kişisel kullanım için kullanmak üzere münhasır olmayan bir hak verir ve ticari olmayan. Site içeriğini kullanmak için sınırlı bir izin (yukarıda belirtilen amaçlar için), özellikle durumuna bağlıdır tanımak, saygı ve telif hakları, ticari marka ve diğer bütün hakları ile ilgili hususlar korumak site içerik koruması. Kullanıcı e-posta adresleri, URL'ler veya diğer teşhislerin mülkiyet haklarını elde etmez kişisel Bu site üzerinden hizmet almak için atanan ya da seçti. sınırlı haklara Gibi tanımlamalar ve / veya adres kullanmak için kullanıcı süresi için geçerlidir site veya ilgili hizmetler erişmek için kayıt / kullanıcı hesabı geçerlilik. Lovconcept zaman geçerliliği, herhangi bir sebeple sona ererse, ücretsiz Lovconcept kendi üzerinde herhangi bir kimlik / adres kullanmak için ya da başka bir kullanıcıya iletmek için.

Sorumluluk

Lovconcept Bu sitede yer alan bilgilerin doğruluğu veya eksiksizliği garanti edemeyiz. Lovconcept ayrıca bu sitenin içeriğini önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar olmadan yükümlülük. Lovconcept herhangi bir maddi veya maddi olmayan herhangi bir doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu değildir, aynı zamanda Bu sitede yer alan hatta kısmi bilgi kullanımı ile ilgili tür. Lovconcept da köprüler tarafından başvurulan üçüncü taraf sitelerin içeriği üzerinde hiçbir kontrolü olmadığını ve Bu nedenle bunun için herhangi bir sorumluluk kabul edemeyiz. Lovconcept ne de diğer şahıs, herhangi bir üretim, tedarik, tasarım ya da bakım dahil her türlü ya bu bir İnternet tanıtımı, ya da sayfaları veya bizim bağlı sunumları, parçası, bazıları için sorumlu kusuru olsun veya olmasın herhangi bir doğrudan veya dolaylı, ya da hasar için hiçbir şekilde sonra oluşabilecek Lovconcept internet sunum veya sunum kullanmak için erişime, kullanıma veya yetersizlik yani bağlantılıdır.

Bilgi koruma

Tarayıcınızda, sizinle ilgili kişisel bilgileri ifşa etmek istenecektir.

Hukuka uygun "ve Özgürlükler" (6 sayılı Kanunun 78-17 8 Ocak 1978), erişim hakkına sahip düzeltme ve bilgi veri silinmesi. Siz bizi bilgilendirerek egzersiz e-posta contact@lovconcept.fr. Çerezler, site ziyaretçilerinin veri toplamak ve kaydetmek için kullanılır.Ikincisi kullanılamaz kişisel ziyaretçi tespit etmek ve kişisel verileri ile ilişkili olabilir. Sadece kullanılacak site optimize etmek için.

Biz ValueClick ile ortak reklamlar sunmak ve / veya web sitemizi ziyaret ettiğinizde belirli bilgileri toplayabiliriz. ValueClick gösterisi reklamlar size daha ilginç olabilir olasılıkla diğer web sitelerine yardım etmek için bu web sitesini ziyaretiniz sırasında kişisel olmayan bilgileri toplamak için çerezler veya web işaretleri kullanabilir.Bu davranışsal reklam uygulama hakkında daha fazla bilgi edinmek için veya anonim bilgileri bu kullanım opt-out, http://valueclickmedia.com/member_privacy.shtml ziyaret edebilirsiniz.

Uygulanacak yasa - Yargı

Bu genel şartlar, Fransız yasalarınca yönetilir. Geçerliliği, yorumlanması veya performans işbu ile ilgili herhangi bir anlaşmazlık, Créteil yetkili mahkemelere sunulacaktır.Copyright © Talimat-kilavuzu.com Her hakkı saklıdır.

Sitemap


Kullanıcı Kılavuzları TV, Plazma TV, LCD TV :
Kullanıcı Kılavuzları TV, Plazma TV, LCD TV

Kullanıcı Kılavuzları Dijital fotoğraf makineleri, Reflex fotoğraf makineleri, Dijital fotoğraf makineleri :
Kullanıcı Kılavuzları Dijital fotoğraf makineleri, Reflex fotoğraf makineleri, Dijital fotoğraf makineleri

Kullanıcı KılavuzlarıDijital Video Kameralar, HD Kameralar, Sabit Disk Sürücü Kameralar :
Kullanıcı KılavuzlarıDijital Video Kameralar, HD Kameralar, Sabit Disk Sürücü Kameralar

Kullanıcı Kılavuzları Ses Sistemleri, Stereo Sistemler, Ev Sinema Sistemleri :
Kullanıcı Kılavuzları Ses Sistemleri, Stereo Sistemler, Ev Sinema Sistemleri

Kullanıcı Kılavuzları Otomobil, Motosiklet, ATV :
Kullanıcı Kılavuzları Otomobil, Motosiklet, ATV

Kullanıcı Kılavuzları Dizüstü bilgisayarlar, Yazıcılar, bilgisayar aksesuarları :
Kullanıcı Kılavuzları Dizüstü bilgisayarlar, Yazıcılar, bilgisayar aksesuarları
Kullanıcı Kılavuzları kendin-yap, matkaplar, Çim Biçme Makinesi :
Kullanıcı Kılavuzları kendin-yap, matkaplar, Çim Biçme Makinesi

Kullanıcı Kılavuzları Çamaşır Makineleri, Bulaşık Makineleri, Mikrodalga Fırınlar :
Kullanıcı Kılavuzları Çamaşır Makineleri, Bulaşık Makineleri, Mikrodalga Fırınlar

Kullanıcı Kılavuzları Masa Oyunları, Video Oyunları, oyunlar :
Kullanıcı Kılavuzları Masa Oyunları, Video Oyunları, oyunlar

Kullanıcı Kılavuzları ev, Domotics, Mobilya Montajı :
Kullanıcı Kılavuzları ev, Domotics, Mobilya Montajı

Kullanıcı Kılavuzları Cep Telefonları, Smartphone, Telefon Aksesuarları :
Kullanıcı Kılavuzları Cep Telefonları, Smartphone, Telefon Aksesuarları

Kullanıcı Kılavuzları DVD oynatıcılar, Blu-Ray oynatıcılar, Kaydediciler :
Kullanıcı Kılavuzları DVD oynatıcılar, Blu-Ray oynatıcılar, Kaydediciler